Skup samochodów

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedający samochód jest zainteresowany otrzymaniem najwyższej kwoty za swoje auto. Ponieważ skup aut jest prowadzony w celach komercyjnych, ważna jest rzeczywista wartość pojazdu. Niezależnie od stanu oferowanego przez Państwa pojazdu, czy auto jest bezusterkowe, czy uszkodzone, powypadkowe, z małym czy dużym przebiegiem, zanim kupimy auto konieczna jest wycena jego wartości.  

Przeprowadzimy rzetelną wycenę Twojego pojazdu określając jego aktualną wartość rynkową. Wiadomo, że samochody mocno eksploatowane mają liczne usterki, uszkodzenia karoserii, zużyte części, co pomniejsza ostateczną cenę. Jeśli samochód był mniej używany, ma stosunkowo do rocznika mały przebieg, wtedy można się spodziewać większej wartości.   

 

Dzięki nam pozbędziesz się szybko problemu ze sprzedażą starego auta. Nie czekasz na to zanim zgłosi się zainteresowany kupnem z portalu aukcyjnego allegro albo zainteresuje sie nim kupiec w komisie. To może potrwać miesiącami. To my, skup aut jesteśmy zainteresowani by kupić Twoje auto natychmiast i zapłacić przy tym gotówką.

Zadzwoń, umów się na wycenę i sprzedaj swoje auto!

Poznań - tel. 508-360-667

 


Skupujemy samochody Poznań - tel.508-360-667
© 2016 AUTOSKUP
Śrem, Środa Wiekopolska, Kościan, Kórnik, Kostrzyn Wielkopolski, Swarzedz , Mosina, Grunwald, Rataje
strzałka do góry